Diskusná téma: Otázky a odpovede

Dátum: 21.05.2018

Vložil: Jančiarová

Titulok: Informácia o prijatí

Dobrý deň,
Dcérka bude mať v septembri 2roky. Chcela by som sa informovat aký je momentálny stav detí a či by bolo možné dcérku v septembri 2018 prijaťk Vám. Prihlášku je potrebné príst vyzdvihnút osobne? Vopred ďakujem za odpoveď

Odpovedať

—————

Dátum: 25.05.2018

Vložil: Halabuková

Titulok: Re:Informácia o prijatí

Dobrý deň
Od septembra je možné Vašu dcérku prijať do jasličiek
Je potrebné ju prísť zapísať
S pozdravom Halabuková

Odpovedať

—————

Dátum: 09.05.2018

Vložil: Jana Plavcová

Titulok: Jasle

Dobrý deň, aký je aktuálny stav voľných miest?
Chcela by som sa informovať , keď by som chcela 1,5 ročnú dcérku dať k Vám do jaslí , či mi zostane rodičovský príspevok na dieťa???

Odpovedať

—————

Dátum: 11.05.2018

Vložil: Halabukova

Titulok: Re:Jasle

Dobrý deň
Vaše dieťatko je možné prijať do jaslí od septembra 2018.
Je potrebné podať prihlášku priamo v jasliach .
V prípade nástupu dieťaťa do jaslí a splnenia podmienok môžete požiadať Úrad práce o príspevok na starostlivosť vo výške 280 €
Samozrejme vtedy Vám rodičovský príspevok pozastavia a budú Vám mesačne vyplácať príspevok na staroslivosť .
V prípade, že oň nepožiadate budú Vám vyplácať rodičovský príspevok .

Odpovedať

—————

Dátum: 21.05.2018

Vložil: Jana Plavcová

Titulok: Re:Re:Jasle

Ďakujem pekne za odpoveď

Odpovedať

—————

Dátum: 12.03.2018

Vložil: Viera

Titulok: Najlepsie jaslicky

Velke dakujem patri celemu kolektivu za vybornu starostlibpst a pristup k detickam.. samozrejme dakujem najma za mojho synceka, ktory uz je v skolke a teda bol na to pripraveny uplne bravurne. Verim, ze to tak bude aj s druhym syncekom, ktory uz taktiez zacal navstevovat jaslicky a zatial je tam spokojny ;) vrela vdaka a odporucam vsetkymi desiatimi ;)

Odpovedať

—————

Dátum: 02.09.2017

Vložil: Filipkovi rodičia

Titulok: PODAKOVANIE

Milé naše vychovávateľky zo žabky, nadišla chvíľa, kedy sa musíme s Vami rozlúčiť a zároveň Vám poďakovať za Vašu prácu a všetko, čo ste pre naše dieťa aj všetky deti urobili. Starali ste sa o nich s láskou, lebo ste dobre vedeli, že sú to naše najmilšie, smejúce sa a niekedy aj plačúce poklady. Spoznali ste ich prednosti i nedostatky, to, čo my z prílišnej lásky ani nie sme často schopní vnímať. S citom ste upozorňovali na chybičky a novými objavmi zapĺňali ich hlavičky.
ĎAKUJEME.

Odpovedať

—————

Dátum: 24.08.2017

Vložil: Viera Majerová

Titulok: Poďakovanie

Chcem sa poďakovať všetkým vychovávateľkám za skvelú starostlivosť o moju dcéru Natálku. Jasle navštevovala od augusta 2015. Teraz už ide do škôlky.Naučila sa u Vás veľa nového, naučila sa stolovať, dodržiavať denný režim. Už teraz sa teším, kedy aj mladšia dcéra začne navštevovať tieto jasle. Prístup vychovávateliek aj pani riaditeľky bol priam ukážkový. Za tie dva roky sme nemali žiadny väčší problém, ani konflikt. Tieto jasle môžem len odporučiť. Ešte raz VEĽKÉ ĎAKUJEM

Odpovedať

—————

Dátum: 31.07.2017

Vložil: Karinkini rodičia

Titulok: Poďakovanie

Radi by sme sa úprimne poďakovali jasličkám za perfektnú starostlivosť o našu Karinku počas celého roka. Mali sme veľké šťastie, že sme sa do týchto jasličiek dostali, nemali sme žiadnu starosť, o všetko bolo postarané - vždy čisté oblečenie, hygienické potreby, chutné jedlo, ovocie...
V prvom rade veľká vďaka tetám v Žabke - Magduške, Dáške a Ľubke, ktoré majú rady každé dieťa také, aké je. Vidieť, že ako ku každému drobcovi, aj k našej Karin pristupovali s láskou, rozvíjali jej schopnosti a dali jej úžasné základy. Ani nevieme ako, ľahko a prirodzene sa zbavila plienok aj cumľa, naučila sa kopec básničiek, pesničiek, aj obliekať, obúvať, upratať, poukladať si veci, ...všetko robí sama a s radosťou, hrdá, čo všetko už vie. Sama vraví, že už nemusí ísť ani do škôlky, ale rovno do školy ;)
Chceli by sme poďakovať aj za krásne akcie - vianočnú besiedku a veselú olympiádu. Je za nimi iste veľa roboty a trpezlivosti a talentu pracovať s deťmi, ale výsledok bol vždy super a príjemne, pohodovo sme sa cítili aj my rodičia, aj deti.
Ďakujeme aj tetám kuchárkam (Karin často chválila chlebíky aj obedy, aj keď doma toho veľa nezje:) a pani upratovačkám (hlavne spomína tetu Soničku).
A v neposlednom rade ĎAKUJEME pani riaditeľke, vždy je ústretová, milá, má veľký prehľad o tom čo robí, vedie jasličky s radosťou a tým najlepším spôsobom.
Prajeme veľa úspechov, trpezlivosti s deťmi aj s rodičmi, čo najväčšiu podporu mesta a hlavne veľa veselých šťastných detičiek:)

Odpovedať

—————

Dátum: 13.06.2017

Vložil: Diankini rodičia

Titulok: Poďakovanie

Radi by sme sa poďakovali za profesionálne opatrovanie našej dcéry, ktorá chodila do triedy Žabka od 09/2016. Vždy sme si ju vyzdvihli spokojnú a vyvoňanú :-) Naučila sa veľmi veľa nových pesničiek, počas pobytu v jasliach urobila veľký pokrok vpred a s nástupom do škôlky sme nemali najmenší problém. Za všetko veľmi pekne ďakujeme.

Odpovedať

—————

Kontakt

Rozprávkové jasličky Banská Bystrica Mgr.Michaela Halabukova

Tr.SNP 15
Banská Bystrica
97401


048/4141940