Diskusná téma: Otázky a odpovede

Dátum: 31.07.2017

Vložil: Karinkini rodičia

Titulok: Poďakovanie

Radi by sme sa úprimne poďakovali jasličkám za perfektnú starostlivosť o našu Karinku počas celého roka. Mali sme veľké šťastie, že sme sa do týchto jasličiek dostali, nemali sme žiadnu starosť, o všetko bolo postarané - vždy čisté oblečenie, hygienické potreby, chutné jedlo, ovocie...
V prvom rade veľká vďaka tetám v Žabke - Magduške, Dáške a Ľubke, ktoré majú rady každé dieťa také, aké je. Vidieť, že ako ku každému drobcovi, aj k našej Karin pristupovali s láskou, rozvíjali jej schopnosti a dali jej úžasné základy. Ani nevieme ako, ľahko a prirodzene sa zbavila plienok aj cumľa, naučila sa kopec básničiek, pesničiek, aj obliekať, obúvať, upratať, poukladať si veci, ...všetko robí sama a s radosťou, hrdá, čo všetko už vie. Sama vraví, že už nemusí ísť ani do škôlky, ale rovno do školy ;)
Chceli by sme poďakovať aj za krásne akcie - vianočnú besiedku a veselú olympiádu. Je za nimi iste veľa roboty a trpezlivosti a talentu pracovať s deťmi, ale výsledok bol vždy super a príjemne, pohodovo sme sa cítili aj my rodičia, aj deti.
Ďakujeme aj tetám kuchárkam (Karin často chválila chlebíky aj obedy, aj keď doma toho veľa nezje:) a pani upratovačkám (hlavne spomína tetu Soničku).
A v neposlednom rade ĎAKUJEME pani riaditeľke, vždy je ústretová, milá, má veľký prehľad o tom čo robí, vedie jasličky s radosťou a tým najlepším spôsobom.
Prajeme veľa úspechov, trpezlivosti s deťmi aj s rodičmi, čo najväčšiu podporu mesta a hlavne veľa veselých šťastných detičiek:)

Späť na diskusiu

Kontakt

Rozprávkové jasličky Banská Bystrica Mgr.Michaela Halabukova

Tr.SNP 15
Banská Bystrica
97401


048/4141940